Skip to content

Piano Bar on Tour

The Piano Bar outside The Piano Bar

Piano Bar on Tour

Przenosimy unikalną atmosferę i klimat Piano Bar poza jego mury

Włącz emocje

Piano Bar On Tour to nowa inicjatywa, której celem jest przeniesienie unikalnej atmosfery Piano Baru poza jego mury.

Dlaczego to robimy? Chcemy dać każdemu możliwość przeżycia emocji związanych z unikatowymi wydarzeniami, gdzie muzyka jest nie tylko dźwiękiem, ale także niezwykłą opowieścią, która pozwala naszym Gościom na ucieczkę od codzienności i odkrycie nowych, niezapomnianych emocji.

Oprócz muzyki, nieodzownym elementem tego klimatu są najwyższej klasy alkohole i signature koktajle, przygotowane przez najlepszych barmanów w Polsce.

Obejrzyj film i zobacz czym jest Piano Bar on Tour.

Nasze doświadczenie

Piano-Bar-On-Tour_01

Współpracujemy z kilkudziesięcioma zespołami muzycznymi z kraju i zagranicy.

Piano-Bar-On-Tour_02

Ponad 50% muzyków działających na rynku warszawskim występuje w Piano Bar.

Piano-Bar-On-Tour_03

Organizujemy nawet 60 koncertów i show miesięcznie.

Piano-Bar-On-Tour_04

Nasz zespół to ponad 200 mistrzów sztuki barmańskiej.

Piano-Bar-On-Tour_05

Naszymi Partnerami są największe międzynarodowe marki alkoholowe.

Piano-Bar-On-Tour_06

Niezapomnianą atmosferę Piano Baru przenosimy w dowolne miejsce.

Co możemy zaoferować?

Dzięki naszym muzykom i zdobytemu doświadczeniu zabierzemy Państwa w podróż przez wszystkie dekady muzyki rozrywkowej od czasów prohibicji, swingu lat 20 i 30, przez przeboje lat 50 i 60, muzyki Franka Sinatry, Louisa Armstronga, Arethy Franklin, Marylin Monroe, Elvisa Presleya czy Beatles’ów, do najlepszych doświadczeń płynących z końcówki XX wieku i czasów współczesnych. Zapewnimy atmosferę koncertów takich artystów jak: The Rolling Stones, The Queen, U2,Joe Cocker, Amy Winehouse, Adele, Whitney Houston, Miles Cirus i wielu innych…

To nie wszystko!

Przeniesiemy unikalność Piano Bar w dowolne miejsce naszego globu. Impreza w stylu Studio 54, Moulin Rouge, Bourseque Show, Carribean Night? To tylko początek naszych możliwości…

O wszystko zadbają doświadczeni muzycy i artyści, zdobywcy wielu prestiżowych nagród, finaliści takich konkursów jak Music Id czy The Voice of Poland. Nieodłącznym elementem naszych imprez są koktajle przyrządzane przez wyszkolony zespół pod nadzorem Tomka Małka – sześciokrotnego Mistrza Świata w stylu Flair.

Pokazy barmańskie, dedykowane koktajle, pokazy flair to tylko przykład licznych atrakcji, które zapewniamy.

Jak działamy?

Zaczynamy od rozmowy, podczas której zadajemy szereg szczegółowych pytań. Zależy nam, by w pełni zrozumieć założenia planowanego wydarzenia i maksymalnie dopasować ofertę do Państwa potrzeb.

W kolejnym etapie zapraszamy do Piano Baru w Fabryce Norblina, by mogli Państwo osobiście przekonać się o niepowtarzalnej atmosferze naszego miejsca, którą odtworzymy na Państwa imprezie.

Wynikiem naszych działań jest oryginalny, unikatowy event i towarzyszące mu emocje, które pozostaną z Państwem na długo po jego zakończeniu.

Piano-Bar-On-Tour_Jak-dzialamy_Hero-desktop_01